• Apie mus

    Viskas prasidėjo nuo meilės. Nuo meilės KITOKIEMS interjerams. O ten ir antikvariatas, sendaikčiai, vintažas. Taip atsirado žurnalas „Vintažo ženklai“. Pirmasis žurnalas Lietuvoje apie daiktų istorijas, apie žmones, juos kūrusius, ir žmones, juos išsaugojusius. Šeši numeriai buvo kupini praeities dvelksmo ir subtilios elegancijos, pilni gražių namų ir įdomių žmonių, atsakymų į klausimus, kurių anksčiau galbūt niekas net neužduodavo. Tačiau klausimų, įvykių, istorijų ir daiktų per daug, kad tilptų į keletą žurnalų, todėl nusprendėme – metas į interneto platybes. Daugiau vietos, veiksmo ir veikėjų, daugiau išsipildžiusių lūkesčių.
    Taigi sveiki visi, kas sąmoningai, netyčia ar tik iš smalsumo atkeliavo į mūsų svetainę www.vintazozenklai.lt. Draugaukime ir susitikime čia! Juolab kad dabar mes galime įgyvendinti dar vieną savo svajonę – po VŽ skėčiu suburti visą antikvarininkų, sendaiktininkų, vintažo pardavėjų ir – be jokios abejonės – pirkėjų bendruomenę. Norėtume, kad mūsų svetainėje Jūs rastumėte ne tik žinių, bet ir konkrečių nuorodų, kur ir ką įsigyti. Juk antikvariato ar sendaikčių pasaulis nesibaigia kad ir nedidelėje, bet labai jaukioje ar prabangiai įrengtoje parduotuvėje, jis daug didesnis – už horizonto. Ir nepamirškime, kad žodžiai PAŽINTI ir SUPRASTI, pasikviečia žodį NORĖTI, o tik po to – TURĖTI.
    Kviečiu visus, kam aktualios mūsų temos, tapti VŽ bendruomenės nariais – tarkitės, jei norite bendradarbiauti, skambinkite, rašykite, siūlykite temas, klauskite, praneškite apie savo renginius, kvieskite į svečius. Darykime viską, kad mūsų šiandieną ilgam nušviestų romantiški praeities ženklai.