Privatumo politika

1. Bendra informacija

Mes, Všį „Rasi” šia privatumo politika nustatome ir gerbiame interneto portalo www.vintazozenklai.lt Lankytojų bei svetainėje esančios internetinės parduotuvės Pirkėjų privatumą ir užtikriname, kad šiame puslapyje Jūsų pateikta informacija bus naudojama ir laikoma saugiai. Privatumo politikos sąlygos taikomos kiekvieną kartą, kai tik Jūs norite pasiekti mūsų turinį ar parduotuvę bet kokiame įrenginyje.

VšĮ „Rasi“ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti, todėl kiekvieną kartą apsilankę šiame tinklapyje turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, patvirtinate, kad sutinkate su žemiau išdėstyta privatumo politika. Jei su taisyklėmis nesutinkate, prašome nesilankyti mūsų svetainėje ir mūsų socialiniuose tinkluose. Jaunesni nei 14 metų prieš pateikdami asmeninę informaciją mūsų tinklapiui turi gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą ir pateikti jį mums.

2. VšĮ „Rasi“ rekvizitai:

Juridinio asmens kodas: 304510249

Telefonas: 8-686-73634

El. paštas: info@vintazozenklai.lt

Prižiūrinčios institucijos – Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos ir Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Duomenys apie VšĮ „Rasi“ kaupiami ir saugomi VĮ „Registrų centras“. 

3. Renkama informacija

Visi tinklapio lankytojai ir parduotuvės pirkėjai turi vienodas teises ir mums yra vienodai svarbūs. Tokios informacijos kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, mums reikia tam, kad galėtume atsiųsti Jums užsakytą naujienlaiškį ar patvirtinti Jūsų užsakymą ir pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesame suinteresuoti sudaryti ir nesudarinėjame savo skaitytojų ir pirkėjų sąrašų bei neperduodame jų tretiesiems asmenims, nesusijusiems su mūsų teikiamomis paslaugomis. Jūsų pateikta asmeninė informacija lieka pas mus. Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tuos atvejus, kai privalome įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus ar užskaityti apmokėjimus (paysera.com). Visa asmeninė Kliento informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be asmeninio Jūsų sutikimo asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Mes turime teisę rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį, apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs mums suteikiate norėdami prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Skaitytojas ir pirkėjas, pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes turime teisę rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

4. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Jūsų šioje interneto svetainėje pateikti asmeniniai duomenys, bus naudojami tikslais, nurodytais šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo kokybei gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• gavus Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio Jūs bet kada galite aatsisakyti mus apie tai informavę);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be konkretaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Duomenų apsauga

VšĮ „Rasi“ (svetainė www.vintazozenklai.lt ir joje esanti elektroninė parduotuvė) įsipareigoja Jūsų pateiktais asmeniniais duomenimis disponuoti maksimaliai saugiai. VšĮ „Rasi“ visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Dėmesio: elektroniniuose laiškuose mes niekada neprašome nurodyti jokių Jūsų slaptažodžių ir tik pats Pirkėjas yra atsakingas už savo sąskaitų informaciją ir slaptažodžių slaptumą. Visi kiti Jūsų nurodyti asmeniniai duomenys yra saugomi, nes mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti Jūsų pateiktai informacijai.

5. Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics šiai interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine, panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia:http://www.google.com/privacypolicy.html

Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html . Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin .

Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią

6. Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politiką.

7. Privatumo politikos pakeitimai

VšĮ „Rasi“ turi teisę keisti čia pateikiamą privatumo politiką. Tolimesnis Jūsų naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.