Ypatingo jaukumo šiems namams teikia langų tekstilė ir šviestuvai. Bra, toršerai, stalinės lempos – jaukūs įvairios stilistikos šviesos šaltiniai atlieka ir dekoro funkciją. Bene įspūdingiausias svetainės šviestuvas, įgytas antikvariate „Jūratės salonas“ Kaune. Jis tarsi ašis, aplink kurį viskas sukasi.
Tekstilė romanetėms, kurios visuose kambariuose skirtingos, pirkta irgi labai įvairiose vietose, netgi „Ebay“ portale. Inga pastebi, kad lietuviai vis dar bijo spalvų, o jau spalvota tekstilė – tai iš viso daugelio namuose tabu. Tuo tarpu žinomų firmų ar net vardiniai audiniai bei prie jų derinami tapetai Vakrų Europos interjeruose yra labai populiarūs ir turi didelę vertę. Žinoma, tai ir prabanga, nes kainos gana solidžios. Todėl radusi kokią vertingą atraižą parduodamą privačiai Inga visada atkreipia į ją dėmesį. Taip savo išvaizdą pakeitė ir foteliukas prieškambaryje – pasipuošė įspūdingu gobelenu iš anglų firmos „William Morris“.
Šeima neįsivaizduoja savo namų ir be paveikslų. Namus puošia dailininkės Miglės Kosinskaitės, Dovilės Norkutės, Kęstučio Kasperavičiaus, Virgio Rusecko darbai. Galbūt šie autoriai labiausiai atitinka šių namų dvasią. Kaip ir vinilinių plokštelių ar pianino garsų skleidžiama muzika. Kaip kitaip. Juk bibliotekos kambaryje stovi puikus instrumentas – praeito amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje pagamintas August Forster pianinas. Kartais prie jo prisėda pati Inga, bet dažniau muzikuojantys vaikai – dukra Jorilė arba sūnus Balys.
Smagu, kad ir vaikams patinka namų, kuriame jie gyvena stilius ir su didele tėvų meile čia kuriama atmosfera. Gal todėl ir jų kambariai vieningai pratęsia stilistiką, kurios kitaip kaip antikvariato ar vintažo ženklais ir nepavadinsi.